Info pro zájemce 1. Část

3. února 2015 v 16:28 | Filip Haris |  Co je nvého
Ahoj lidi, mám pro Vás zajímavé info....:-). Asi všichni víte, že jsem vozíčkář a studuji Obchodní Akademii v Brně. Ale není to zrovna to, co mě fakt baví. Ale koho baví škola, že?????
Rok 2014 pro mě byl velkým rokem. Asi jsem byl ve správný čas na správném místě, nebo tak něco, stala se neuvěřitelná věc. Dostal jsem šanci zkusit si to, co jsem vždycky chtěl - naučit se dělat webové stránky a udělat si tu svoji. Prostřednictvím občanského sdružení Tremedias se mi splnil sen - mohl jsem se zúčastnit kurzu, který mi zafinancovali a ještě mi zabezpečili asistenci na dopravu na kurz a během celého kurzu. Není to pro mě úplně lehké, ale učím se to a myslím, že se zdokonaluju.
A co víc, následně jsem dostal v rámci projektu občanského sdružení Tremedias svoji první práci v životě. Je to skvělý pocit. Nejlepší na tom je, že se to může stát i vám...Nevěříte? Koukněte se na jejich stránky. Uvidíte, že nekecám....:-).
TREMEDIAS, realizátor projektu, více info na webu: http://www.tremedias.cz/index.php/sdilim-peci-a-pracuji
Kdybyste měli zájem být v databázy občanského sdružení Tremedias, jsem Vám k dispozici. Ozvěte se mi na můj mail nebo facebook. Je to nezávazné, ale když vás už jednou budou mít v databázy, znamená to, že o vás budou vědět, a to znamená, že se vám můžou ozvat, když budou mít vhodný projekt pro vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama