Únor 2012


Rozbřesk 1. část

6. února 2012 v 18:11 | Filip Haris |  Filmy
Určitě znáte populární film smívání, který už se nám celý chýlí ke konci. Již nedávno vešel do kin, a teď přichází s předposledním dílem jménem Rozbřesk. Mám ho stažený s kina a s titulkama, takže to není zas tak moc kvalitní, ale nejnapínavějši okamžík je tento: Bella umírá po porodu malého upířího miminka. Poté jí Edvard musí co nerycheji do těla vpravít již předpřipravenoou látku - teda vlastně jed přímo do srdce, který by měl Bellu změnit a oživit. Jed okamžítě začíná učinkovat, ale Edvard nic netuší, a tak mu nezbívá nic jiněho, než čekat. 1. část končí tím, že se Bella změní v upírku a otevře oči.
Samozřemně, že tady nesmí chybět alespoň trocha té romantiky! A když o tom mluvím, nebudete sklamáni ani v tomto díle. To byla jen taková malá upouvka pro ty, kteří neviděli, urcitě je, nebo spíš někdy v nejbližších dnech bude nadabován. A myslím, že se nám pomalu, ale jistě začímá klubat na svět i poslední díl filmu. Až bude na světě, napíšu o tom na blog a vy se o tom dozvíte jako první.Usmívající seRómeo a Jůlie, aneb láska je velká věc

4. února 2012 v 20:50 | Filip Haris |  Filmy
Tento Příběh napsal slavný básník
William Shakespeare. Střídaji se
zde prvky poezie a mluvené slovo. příběh
vypráví o dvou zcela odlišných rodech, kteři jsou vůci sobě znepřáteleni.
A tak se jednou stane, že se dva takto odlišní lidé zamilují. No a právě to se stalo našim hlavním hrdinům Jůlii z rodu Kapapuleti a Rómeovi z rodu Montekové. Ostatní členové o jejich stýkání nevědělí. Rómeo a Jůlie se stýkali tajně. Jediný, kdo o něm věděl, byla Juliina chůva.
O něco později byli oddáni. Můžu vám říct, že příběh nedopadne moc růžově. Ale jestliže se chcete dozvědět, jak tento příběch dopadne, podívejte sami.


Los Vazquez Sound - Adele Rolling in the Deep (EDITADO) Souboj o vaši přzeň

3. února 2012 v 18:55 | Filip Haris |  Novinky

To musíte vědét a slyšet! Slavná zpěvačka Adél má následovnici!! Nevěříte? Přesvěčte se sami! Teprve desetiletá holka jménem Los Vazquez Sounds, zaspívá písničku Rolling in the Deep. Budete mít husí kůži a půjde vám mráz po zádech.


Porovnání zpěvačky Adél a

Los Vazquez Sounds

Kdo zpívá líp?... ( porovnání video 2. )


Dva vtipy na úvod

3. února 2012 v 15:23 | Filip Haris |  Vtipy
Proč musí čeští železničáři stávkovat alespoň 12 hodin? Aby šlo jasně poznat, že to není zpoždění.

Přijde kapitán galéry za galejníky, kteří jsou u vesel a povídá: "Galejníci, mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a druhou špatnou, kterou chcete slyšet dřív?"
Galejníci: "Tu dobrou."
Kapitán: "Tak ta dobrá, k obědu každý z vás dostanete čtvrtku kuřete a džbánek vína. A teď ta špatná, až to sníte, tak si chci odpoledne zajezdit na vodních lyžích." Smějící se