Květen 2011


Československá Superstar- Finálová Vyřazování

10. května 2011 v 20:11 | Filip Haris |  Zajímavosti
Po včerejším vyřazování jsme určitě všichni byli zaskočení tím, že vypadla Alžběta Kolečkářová a nepostoupila mezi nejlepších 5 finalistů. I když mě to trochu mrzí, - tak ale zase je to pro ni alespoň dobrý jen proto, že může být doma a nemusí vynakládat tolik úsilí, jak dosud. Finalisti, kteří postoupili, mají velkou výhru 100 000 eur na dosah ruky. Včerejší vyrazování bylo exrémě napínavý, protože v minulým vyřazování byla pouužíta DIVOKÁ KARTA ,takže tohle kolo bylo ještě napínavější. Je docela šok, že vypadla právě Alžběta, která byla jedna z nejlepších zpěvaček letošní superstar. Někdy mám chuť, jim vlastnoručně vypnut mobíly, aby nemohli shazovat ty, kterým fandíme.Česká Soda - Škoda Henlein

9. května 2011 v 11:51 | Filip Haris |  Srandovni videa


Svatba prince Williama a Kate Middletonové

7. května 2011 v 15:34 | Filip Haris |  Zajímavosti
Svatba prince Williama z Walesu a Catherine Middletonové byla oficiálně oznámena 16. listopadu 2010. Svatba se uskutečnila 29. dubna 2011 ve Westminsterském opatství v Londýně. Na tento den byl ve Spojeném království vyhlášen státní svátek.
Princ William, druhý v pořadí v následnictví na britský trůn a Catherine Middletonová se zasnoubili v říjnu 2010 během soukromé návštěvy Keni. Kate dostala zásnubní prsten po princezně Dianě. Svědkem Prince Williama byl jeho mladší bratr Harry, svědkyní Kate byla její mladší sestra Pippa. Obřad podle odhadů sledovalo 800 tisíc diváků v ulicích Londýna a 2 miliardy lidí celého světa prostřednictvím televizního přenosu. Na svatbě bylo přítomno mnoho hostů. Pozvaní byli členové většiny královských rodin z Evropy i z ostatních světových monarchií, předseda britské vlády s manželkou, premiéři a guvernéři zemí britského Commonwealthu, a mimo jiné i Elton John, David Beckham s manželkou Victorií, Rowan Atkinson, Paul McCartney, Guy Ritchie a další.